Modely Somavedicu

 

Na výběr máte z šesti modelů Somavedicu a ke každému dostáváte automaticky pětiletou záruku na bezproblémový chod.

 

 

 

 

 

 

Po zapnutí Somavedicu do běžné zásuvky se skleněný korpus hezky rozsvítí a tím dává najevo, že funguje jak má. Spotřeba el. energie je přitom naprosto zanedbatelná. 


Somavedic Lumen
je vhodný pro lidi staršího věku. 

Lumen odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednat


Somavedic Harmonie

vhodný do bytů a menších rodinných domů. 

 

Harmonie obsahuje všechny funkce Somavedicu Lumen ( dříve Harmony ) a má doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace účinky nastávají během jednoho až tří měsíců. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Somavedic Quantum

je idální všude tam, kde je pohyb většího počtu lidí. 

Quantum původní název "bílý", je ideální pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí. Je vhodný pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kde máme velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v hotelích, kde se často nacházejí všechny druhy nežádoucích energetických zón. Častá aplikace Somavedicu Quantum je v automobilech, včetně nákladních. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.  

 

 

 

 

 

 

 


Somavedic Medic

je vlajkovou lodí Somavedic Technologies. 

Medic vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. U přístroje Medic byly provedený nezavislé laboratorní testy ve dvou laboratořích (IGEF) a (IIREC). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IGEF a IIREC / nezávislé laboratorní testy

 

Objednat


Somavedic Atlantik

ideální prakticky všude, kde teče "pitná" voda. Neúnavný kamarád do kuchyně nebo pod přívod vody do nemovitosti. 

Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku. Atlantiková voda, dle zkušeností uživatelů, vybuzuje ke zlepšení nedostatečného pitného režimu, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví. U přístroje Atlantik byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.

 

 

 

IIREC / nezávislé laboratorní testy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednat


Somavedic Medic uran

ideální volba prakticky všude, kde je třeba harmonizovat prostor a zároveň umí také upravovat vodu jako model Atlantik. 

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více modelů Medic. Navíc umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.